Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 32 cm |
| Width | 35 cm |
| Depth | 35 cm |
| Weight | 2 kg |
| Volume (packed) | 0,06 m³ |
Product information
| Color : | Multicoloured |
|---|---|
| Details: | Diameter, Extras, In line |
| Print catalogue: | Frame: Steel brass-plated, Flip-switch In line, 35 cm Ø Diameter, |
| Room: | Living room |
| Season: | Saison2025-2 |
| Series: | Rainbow Lamps |
| Specials: | In stock |
Reviews
0 of 0 reviews
Average rating of 0 out of 5 stars
Log in