Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 164 cm |
| Width | 30 cm |
| Depth | 30 cm |
| Weight | 3.9 kg |
| Volume (packed) | 0,06 m³ |
Product information
| Color : | Black |
|---|---|
| Details: | Canopy, Extras, Lenght of wire, Plastic-covered, Shade |
| Print catalogue: | Steel lacquered, Glass Plated, 200 cm Lenght of wire, 23 x 10,50 x 10,50 cm Shade, 11,80 x 12 x 12 cm Shade, 16 x 12 x 12 cm Shade, 2,50 x 25 x 25 cm Canopy, Wire Plastic-covered, |
| Room: | Living room |
| Season: | Saison2025-2 |
| Series: | Columbo |
| Specials: | In stock |
Reviews
Log in