Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 112 cm |
| Width | 112 cm |
| Depth | 30 cm |
| Weight | 12.2 kg |
| Volume (packed) | 0,37 m³ |
Product information
| Details: | Dry cleaning |
|---|---|
| Print catalogue: | 100 % Polyester, 100 % Polyester, Dry cleaning |
| Season: | SAISON2026-2 |
| Series: | Mika |
Reviews
Log in