Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 5.8 cm |
| Width | 5.8 cm |
| Depth | 4 cm |
| Weight | 0.3 kg |
| Volume (packed) | 0,09 m³ |
Product information
| Color : | Red |
|---|---|
| Details: | Dishwasher-safe, Hand-crafted, Suitable for microwave |
| Print catalogue: | Stoneware handpainted, Hand-crafted, Suitable for microwave, Dishwasher-safe |
| Season: | Saison2025-1 |
| Series: | Cocina Stripes |
| Specials: | Deals, In stock |
Reviews
Log in