Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 0.5 cm |
| Width | 0.5 cm |
| Depth | 0.55 cm |
| Weight | 0.043 kg |
| Volume (packed) | 0,05 m³ |
Product information
| Details: | Extras |
|---|---|
| Print catalogue: | plastic |
| Season: | Saison2017-1 |
| Specials: | In stock |
| Trendshows: | Modern Times |
| , Mix and Match | |
Reviews
Log in