Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 105.5 cm |
| Width | 59 cm |
| Depth | 45 cm |
| Weight | 60 kg |
| Volume (packed) | 0,40 m³ |
Product information
| Color : | Beige |
|---|---|
| Details: | Max. load-carrying capacity |
| Print catalogue: | Corpus and fronts: Medium density fibreboard (MDF) Plastic-coated, Textile polyurethane-coated : Leather Look, Cover plate: Walnut Medium density fibreboard (MDF) Veneered, Foot/Base: Stainless steel lacquered, Drawer: 6 Stück Medium density fibreboard (MDF) Lacquered, Handles: Textile polyurethane-coated, Cover plate: 25 kg Max. load-carrying capacity, Drawer: 15 kg Max. load-carrying capacity |
| Room: | Bedroom |
| Season: | Saison2025-2 |
| Series: | Tango |
| Trendshows: | Elegance |
| , Elegance – Modern | |
Reviews
0 of 0 reviews
Average rating of 0 out of 5 stars
Log in