Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 50 cm |
| Width | 14 cm |
| Depth | 14 cm |
| Weight | 1.2 kg |
| Volume (packed) | 0,02 m³ |
Product information
| Color : | Blue |
|---|---|
| Season: | Saison2023-2 |
| Series: | Stella |
| Specials: | In stock |
Reviews
Log in