Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 13 cm |
| Width | 28 cm |
| Depth | 24 cm |
| Weight | 1.3 kg |
| Volume (packed) | 0,15 m³ |
Product information
| Color : | Golden |
|---|---|
| Details: | Handpainted |
| Print catalogue: | Object: Polyresin lacquered, Handpainted |
| Room: | Living room |
| Season: | Saison2025-2 |
| Specials: | In stock |
Reviews
Log in