Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 50 cm |
| Width | 30.5 cm |
| Depth | 16 cm |
| Weight | 4 kg |
| Volume (packed) | 0,07 m³ |
Product information
| Color : | White |
|---|---|
| Details: | Each piece unique, Hand-crafted |
| Print catalogue: | Porcelain handpainted, Hand-crafted, Each peace unique |
| Season: | Saison2025-1 |
| Series: | Anmone |
| Specials: | Deals, In stock |
Reviews
Log in