Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 31.1 cm |
| Width | 10.8 cm |
| Depth | 9 cm |
| Weight | 0.215 kg |
| Volume (packed) | 0,07 m³ |
Product information
| Color : | Golden |
|---|---|
| Details: | Assembled |
| Print catalogue: | Frame: Polyresin lacquered, Assembled |
| Room: | Living room |
| Season: | Saison2025-2 |
| Series: | Flaming Heart |
| Specials: | Deals, In stock |
Reviews
Log in