Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 35.5 cm |
| Width | 30.5 cm |
| Depth | 13 cm |
| Weight | 0.88 kg |
| Volume (packed) | 0,18 m³ |
Product information
| Color : | Black |
|---|---|
| Details: | Each piece unique, Hand-crafted |
| Print catalogue: | Object: Steel powder-coated, Base: Medium density fibreboard (MDF) Lacquered, Hand-crafted, Each peace unique |
| Season: | Saison2022-1 |
| Specials: | Deals, In stock |
| Topic: | Christmas, Fathers Day |
Reviews
Log in