Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 120 cm |
| Width | 24 cm |
| Depth | 24 cm |
| Weight | 6.73 kg |
| Volume (packed) | 0,11 m³ |
Product information
| Color : | Nature |
|---|---|
| Details: | Each piece unique, Hand-crafted |
| Print catalogue: | Aluminum burnished, Hand-crafted, Each peace unique |
| Room: | Living room |
| Season: | Saison2025-2 |
| Specials: | In stock |
Reviews
Log in