Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 9 cm |
| Width | 25 cm |
| Depth | 13 cm |
| Weight | 0.7 kg |
| Volume (packed) | 0,09 m³ |
Product information
| Color : | Golden |
|---|---|
| Room: | Living room |
| Season: | Saison2025-2 |
| Series: | Shake Hands |
| Specials: | In stock |
Reviews
Log in