Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 34 cm |
| Width | 17 cm |
| Depth | 17 cm |
| Weight | 1.35 kg |
| Volume (packed) | 0,06 m³ |
Product information
| Color : | Golden, Mirrored |
|---|---|
| Details: | Hand-crafted, Vertical |
| Print catalogue: | Object: Glass Mirrored, Frame: Polyresin, For wall fixing Vertical, Hand-crafted |
| Room: | Corridor, Living room |
| Season: | Saison2025-2 |
| Series: | Mirror |
| Specials: | In stock |
Reviews
Log in