Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 41.5 cm |
| Width | 17 cm |
| Depth | 14 cm |
| Weight | 1.35 kg |
| Volume (packed) | 0,08 m³ |
Product information
| Color : | Golden |
|---|---|
| Season: | Saison2025-1 |
| Series: | PalmTree |
| Specials: | Deals, In stock |
| Topic: | Wild Summer |
Reviews
Log in