Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
This decorative object shows what is important in life: the heart.
- Highly symbolic: A gift with a declaration of love!
- With a stylish marble base
- Looks pretty on the bookshelf
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 33 cm |
| Width | 31 cm |
| Depth | 10 cm |
| Weight | 1.9 kg |
| Volume (packed) | 0,06 m³ |
Product information
| Color : | Black, Golden |
|---|---|
| Season: | Saison2018-1 |
| Series: | Elements |
| Specials: | In stock, US-Fit |
| Topic: | Christmas, Valentines Day |
| Marketing calendar: | February, May |
Reviews
0 of 0 reviews
Average rating of 0 out of 5 stars
Log in