Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 110 cm |
| Width | 26 cm |
| Depth | 31 cm |
| Weight | 6.15 kg |
| Volume (packed) | 0,02 m³ |
Product information
| Color : | Brown, Golden |
|---|---|
| Details: | Hand-crafted |
| Print catalogue: | Aluminum lacquered, Hand-crafted |
| Season: | Saison2022-1 |
| Specials: | Deals, In stock |
Reviews
Log in