Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 6 cm |
| Width | 25.5 cm |
| Depth | 25.5 cm |
| Weight | 1.25 kg |
| Volume (packed) | 0,03 m³ |
Product information
| Color : | Black, Golden |
|---|---|
| Season: | Saison2024-2 |
| Series: | Chess |
| Specials: | In stock |
| Topic: | Fathers Day |
Reviews
Log in