Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 42 cm |
| Width | 26 cm |
| Depth | 26 cm |
| Weight | 4.1 kg |
| Volume (packed) | 0,05 m³ |
Product information
| Color : | Multicoloured |
|---|---|
| Details: | Each piece unique, Handpainted, Not foodsafe |
| Print catalogue: | Porcelain handpainted, Each peace unique, Not foodsafe, Handpainted |
| Room: | Living room |
| Season: | Saison2025-2 |
| Series: | Primary Shades |
| Specials: | In stock |
| Marketing calendar: | May |
Reviews
Log in