Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 18 cm |
| Width | 25.7 cm |
| Depth | 22.7 cm |
| Weight | 1.64 kg |
| Volume (packed) | 0,10 m³ |
Product information
| Color : | Multicoloured |
|---|---|
| Details: | Each piece unique, Hand-crafted, Handpainted, Other |
| Print catalogue: | Porcelain handpainted, Hand-crafted, Each peace unique, Handpainted |
| Room: | Living room |
| Season: | Saison2025-2 |
| Series: | Harlequin |
| Specials: | In stock |
| Topic: | Spring Selection |
Reviews
Log in