Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 15 cm |
| Width | 15.5 cm |
| Depth | 15.5 cm |
| Weight | 1.5 kg |
| Volume (packed) | 0,06 m³ |
Product information
| Color : | Blue |
|---|---|
| Details: | Each piece unique, Handpainted, Not foodsafe |
| Print catalogue: | Porcelain handpainted, Each peace unique, Not foodsafe, Handpainted |
| Room: | Living room |
| Season: | Saison2025-2 |
| Series: | Festa |
Reviews
Log in