Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 7 cm |
| Width | 13 cm |
| Depth | 9 cm |
| Weight | 0.4 kg |
| Volume (packed) | 0,06 m³ |
Product information
| Color : | Golden, White |
|---|---|
| Room: | Living room |
| Season: | Saison2021-1 |
| Specials: | In stock, US-Fit |
| Topic: | Christmas |
Reviews
Log in