Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Evolution as a work of art. Decorates the room and makes you think... Where do we go next?
- For a sideboard or bookshelf
- Highly symbolic
- A gold touch
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 42.5 cm |
| Width | 58 cm |
| Depth | 18.5 cm |
| Weight | 4.8 kg |
| Volume (packed) | 0,08 m³ |
Product information
| Color : | Black, Golden |
|---|---|
| Season: | Saison2018-1 |
| Series: | Evolution |
| Specials: | In stock, US-Fit |
| Topic: | Christmas, Fathers Day, Home Office |
Reviews
0 of 0 reviews
Average rating of 0 out of 5 stars
Log in