Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 8 cm |
| Width | 15 cm |
| Depth | 11.5 cm |
| Weight | 0.65 kg |
| Volume (packed) | 0,08 m³ |
Product information
| Color : | Black |
|---|---|
| Room: | Living room |
| Season: | Saison2025-2 |
| Series: | Flaming Heart |
| Specials: | In stock |
Reviews
Log in