Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 4.5 cm |
| Width | 34 cm |
| Depth | 15 cm |
| Weight | 0.94 kg |
| Volume (packed) | 0,07 m³ |
Product information
| Color : | Yellow |
|---|---|
| Details: | Not dishwasher safe, not suitable for microwaves |
| Print catalogue: | Glass Colored, not suitable for microwaves, Not dishwasher safe |
| Season: | Saison2025-1 |
| Series: | Candy |
| Specials: | In stock |
Reviews
Log in