Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 45 cm |
| Width | 45 cm |
| Depth | 15 cm |
| Weight | 0.34 kg |
| Volume (packed) | 0,13 m³ |
Product information
| Color : | Orange |
|---|---|
| Details: | Dry cleaning, Each piece unique, Hand-crafted, With zipper |
| Print catalogue: | Cover: 70 % Polyurethane, 30 % Polyester, Filler: 100 % Polypropylene, Hand-crafted, Each peace unique, Dry cleaning, With zipper |
| Room: | Bedroom, Living room |
| Season: | Saison2024-1 |
| Series: | Zoe |
| Specials: | Deals, In stock |
Reviews
Log in