Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 40 cm |
| Width | 60 cm |
| Depth | 15 cm |
| Weight | 1.05 kg |
| Volume (packed) | 0,12 m³ |
Product information
| Color : | Yellow |
|---|---|
| Details: | Hand wash, With zipper |
| Print catalogue: | Cover: 100 % Linen flax, Filler: 100 % Polyester, Decorative elements: 100 % Polyester, Hand wash, With zipper |
| Room: | Living room |
| Season: | Saison2025-2 |
| Series: | Lovely Flowers |
| Specials: | In stock |
| Topic: | Spring Selection |
Reviews
Log in