Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 45 cm |
| Width | 45 cm |
| Depth | 12 cm |
| Weight | 0.59 kg |
| Volume (packed) | 0,07 m³ |
Product information
| Color : | Black |
|---|---|
| Details: | Each piece unique, Hand-crafted, Machine washable, With zipper |
| Print catalogue: | Polyester, 100 % Cotton, Hand-crafted, Each peace unique, 30 °C Machine washable, With zipper |
| Season: | Saison2023-2 |
| Series: | Colorado |
| Specials: | In stock |
Reviews
Log in