Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 7.5 cm |
| Width | 12.5 cm |
| Depth | 9.5 cm |
| Weight | 0.33 kg |
| Volume (packed) | 0,05 m³ |
Product information
| Color : | Red |
|---|---|
| Details: | Dishwasher-safe, Filling quantity, Hand-crafted, Suitable for microwave |
| Print catalogue: | Stoneware handpainted, Hand-crafted, Suitable for microwave, Dishwasher-safe, Filling quantity |
| Season: | Saison2025-1 |
| Series: | Cocina Stripes |
| Specials: | Deals, In stock |
Reviews
Log in