Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 80 cm |
| Width | 120 cm |
| Depth | 38 cm |
| Weight | 28.5 kg |
| Volume (packed) | 0,46 m³ |
Product information
| Color : | White |
|---|---|
| Details: | Assembled, Max. load-carrying capacity |
| Print catalogue: | Corpus and fronts: Medium density fibreboard (MDF) Lacquered, 25 kg Max. load-carrying capacity, Assembled |
| Room: | Living room |
| Season: | Saison2025-2 |
| Series: | Paco |
| Specials: | In stock |
| Trendshows: | Cosy Living |
| , Cosy – Nature | |
Reviews
Log in