Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 33.5 cm |
| Width | 69.5 cm |
| Depth | 69.5 cm |
| Weight | 12.49 kg |
| Volume (packed) | 0,20 m³ |
Product information
| Color : | Black |
|---|---|
| Details: | Assembled, Max. load-carrying capacity, Partly dismantled, Thickness of panel |
| Print catalogue: | Frame: Steel powder-coated, Tabletop: Ash Medium density fibreboard (MDF) Veneered, Tabletop: Partly dismantled, 5 mm Thickness of panel, 15 kg Max. load-carrying capacity, Assembled |
| Room: | Living room |
| Season: | Saison2024-1 |
| Series: | Wire |
| Specials: | In stock, PRIMA |
Reviews
Log in