Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 41 cm |
| Width | 128 cm |
| Depth | 67 cm |
| Weight | 25.1 kg |
| Volume (packed) | 0,57 m³ |
Product information
| Color : | Grey |
|---|---|
| Details: | Knocked-down, Max. load-carrying capacity |
| Print catalogue: | Tabletop: Glass Toughened safety glass Colored, Foot/Base: Aluminum brass-plated, 15 kg Max. load-carrying capacity, Knocked-down |
| Room: | Living room |
| Season: | Saison2025-2 |
| Series: | Mistral |
| Specials: | In stock |
| Marketing calendar: | April |
Reviews
Log in