Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 45.5 cm |
| Width | 80 cm |
| Depth | 60 cm |
| Weight | 38.4 kg |
| Volume (packed) | 0,36 m³ |
Product information
| Color : | Mirrored |
|---|---|
| Details: | Assembled, Max. load-carrying capacity, Soft-close |
| Print catalogue: | Corpus and fronts: Medium density fibreboard (MDF) Lacquered, Paneling: Glass Mirrored, Cover plate: 25 kg Max. load-carrying capacity, Drawer: 10 kg Max. load-carrying capacity, Assembled, Soft-close |
| Season: | Saison2025-1 |
| Series: | Luxy |
| Specials: | Deals, In stock |
Reviews
0 of 0 reviews
Average rating of 0 out of 5 stars
Log in