Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 40 cm |
| Width | 60 cm |
| Depth | 60 cm |
| Weight | 6.4 kg |
| Volume (packed) | 0,06 m³ |
Product information
| Color : | White |
|---|---|
| Details: | Knocked-down, Max. load-carrying capacity |
| Print catalogue: | Frame: Steel lacquered, 25 kg Max. load-carrying capacity, Knocked-down |
| Room: | Living room |
| Season: | Saison2024-1 |
| Series: | Schickeria |
| Specials: | In stock |
Reviews
Log in