Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 172 cm |
| Width | 50 cm |
| Depth | 50 cm |
| Weight | 4 kg |
| Volume (packed) | 0,11 m³ |
Product information
| Color : | Silvery |
|---|---|
| Details: | Assembled, Each piece unique, Hand-crafted |
| Print catalogue: | Aluminum burnished, Hand-crafted, Each peace unique, Assembled |
| Room: | Corridor |
| Season: | Saison2025-2 |
Reviews
Log in