Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 86.5 cm |
| Width | 58 cm |
| Depth | 56.5 cm |
| Weight | 8.6 kg |
| Volume (packed) | 0,32 m³ |
Product information
| Color : | Rose |
|---|---|
| Details: | Max. load-carrying capacity, Seat height |
| Print catalogue: | Frame: Chipboard Natural/untreated, Oak Solid wood Lacquered, Cover: Polyester, Upholstering: 30 kg/m³ Polyurethane, 110 kg Max. load-carrying capacity, 44,50 cm Seat height |
| Room: | Dining room |
| Season: | Saison2025-2 |
| Series: | Jonte |
Reviews
0 of 0 reviews
Average rating of 0 out of 5 stars
Log in