Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 86.5 cm |
| Width | 58 cm |
| Depth | 56.5 cm |
| Weight | 7.5 kg |
| Volume (packed) | 0,35 m³ |
Product information
| Color : | Grey |
|---|---|
| Details: | Max. load-carrying capacity, Seat height |
| Print catalogue: | |
| Room: | Dining room |
| Season: | Saison2025-2 |
| Specials: | In stock |
Reviews
Log in