Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 7 cm |
| Width | 15.8 cm |
| Depth | 15.8 cm |
| Weight | 0.35 kg |
| Volume (packed) | 0,04 m³ |
Product information
| Color : | Blue |
|---|---|
| Details: | Dishwasher-safe, Each piece unique, Filling quantity, not suitable for microwaves |
| Print catalogue: | Porcelain, Each piece unique, Dishwasher-safe, Filling quantity, 600 ml Filling quantity, not suitable for microwaves |
| Season: | Saison2025-1 |
| Series: | Gioia |
| Specials: | Deals, In stock |
Reviews
Log in