Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 7.7 cm |
| Width | 12.6 cm |
| Depth | 12.6 cm |
| Weight | 0.5 kg |
| Volume (packed) | 0,03 m³ |
Product information
| Color : | Grey, Multicoloured |
|---|---|
| Details: | Dishwasher-safe, Each piece unique, Filling quantity, Handpainted, Suitable for microwave |
| Print catalogue: | Stoneware glazed, Each piece unique, Suitable for microwave, Dishwasher-safe, 580 ml Filling quantity, Handpainted |
| Room: | Dining room, Living room |
| Season: | Saison2024-1 |
| Series: | Ari |
| Specials: | In stock |
Reviews
Log in