Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 0.5 cm |
| Width | 200 cm |
| Depth | 300 cm |
| Weight | 11.1 kg |
| Volume (packed) | 0,07 m³ |
Product information
| Color : | Black, Brown, White |
|---|---|
| Details: | Dry cleaning, Each piece unique, Hand-crafted |
| Print catalogue: | Reverse side: 100 % Wool, Top side: 100 % Cow- / Oxhide coated (metallic foil), Hand-crafted, Each piece unique, Dry cleaning |
| Room: | Living room |
| Season: | Saison2025-2 |
| Series: | Ventaglio |
Reviews
Log in