Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 170 cm |
| Width | 240 cm |
| Depth | 0.01 cm |
| Weight | 8 kg |
| Volume (packed) | 0,08 m³ |
Product information
| Color : | Beige |
|---|---|
| Details: | Dry cleaning |
| Print catalogue: | Top side: 100 % Polyester, Reverse side: 100 % Cotton, Dry cleaning |
| Room: | Living room |
| Season: | Saison2025-2 |
| Series: | Mika |
| Topic: | Valentines Day |
Reviews
Log in