Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 1 cm |
| Width | 240 cm |
| Depth | 170 cm |
| Weight | 7.55 kg |
| Volume (packed) | 0,04 m³ |
Product information
| Color : | Blue |
|---|---|
| Details: | Dry cleaning, Each piece unique, Hand-crafted |
| Print catalogue: | Reverse side: 100 % Wool, Top side: 100 % Cow- / Oxhide coated (metallic foil), Hand-crafted, Each peace unique, Dry cleaning |
| Room: | Living room |
| Season: | Saison2024-1 |
| Specials: | Deals, In stock |
| Topic: | Home Office |
Reviews
Log in