Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 1 cm |
| Width | 300 cm |
| Depth | 200 cm |
| Weight | 22 kg |
| Volume (packed) | 0,07 m³ |
Product information
| Color : | Red, Turquoise |
|---|---|
| Details: | Hand-crafted, Spot cleaning, Tufted |
| Print catalogue: | Reverse side: 100 % Cotton, Top side: 100 % Cotton, Hand-crafted, Spot cleaning, Tufted |
| Room: | Living room |
| Season: | Saison2025-2 |
| Specials: | In stock |
Reviews
Log in