Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 1 cm |
| Width | 200 cm |
| Depth | 200 cm |
| Weight | 9.3 kg |
| Volume (packed) | 0,03 m³ |
Product information
| Color : | Grey, Transparent |
|---|---|
| Details: | Dry cleaning, Woven |
| Print catalogue: | Top side: 100 % Cotton, Reverse side: 95 % Cotton, 5 % Polyester, Dry cleaning, Woven |
| Room: | Dining room, Living room |
| Season: | Saison2022-2 |
| Series: | Kelim |
| Specials: | Deals, In stock |
Reviews
Log in