Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 1.5 cm |
| Width | 170 cm |
| Depth | 240 cm |
| Weight | 14.7 kg |
| Volume (packed) | 0,04 m³ |
Product information
| Color : | Beige, White |
|---|---|
| Details: | Each piece unique, Hand-crafted, Spot cleaning, Woven |
| Print catalogue: | Reverse side: Wool, Top side: Wool, Polyester, Hand-crafted, Each piece unique, Spot cleaning, Woven |
| Room: | Living room |
| Season: | Saison2025-2 |
| Series: | Flow |
| Specials: | In stock |
Reviews
Log in