Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 1.5 cm |
| Width | 200 cm |
| Depth | 300 cm |
| Weight | 12 kg |
| Volume (packed) | 0,05 m³ |
Product information
| Color : | Beige |
|---|---|
| Details: | Each piece unique, Hand-crafted, Spot cleaning, Woven |
| Print catalogue: | Reverse side: Wool, Top side: Viscose, Hand-crafted, Each piece unique, Spot cleaning, Woven |
| Room: | Living room |
| Season: | Saison2025-2 |
| Specials: | In stock |
Reviews
Log in