Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 1.5 cm |
| Width | 170 cm |
| Depth | 240 cm |
| Weight | 16.8 kg |
| Volume (packed) | 0,06 m³ |
Product information
| Color : | Blue |
|---|---|
| Details: | Hand-crafted, Spot cleaning, Woven |
| Print catalogue: | Reverse side: 100 % Cotton, Top side: 100 % Polyester, Hand-crafted, Spot cleaning, Woven |
| Room: | Living room |
| Season: | Saison2025-2 |
| Series: | Boucara |
| Specials: | In stock |
Reviews
Log in