Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 1 cm |
| Width | 170 cm |
| Depth | 240 cm |
| Weight | 8 kg |
| Volume (packed) | 0,03 m³ |
Product information
| Color : | Blue, Multicoloured |
|---|---|
| Details: | Spot cleaning, Woven |
| Print catalogue: | Reverse side: Natural rubber (gum arabic), Cotton, Top side: 100 % Polyester, Spot cleaning, Woven |
| Room: | Living room |
| Season: | Saison2022-1 |
| Specials: | Deals, In stock |
Reviews
Log in