Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 75 cm |
| Width | 55 cm |
| Depth | 4 cm |
| Weight | 1.82 kg |
| Volume (packed) | 0,03 m³ |
Product information
| Color : | Brown |
|---|---|
| Details: | Each piece unique, Hand-painted, Horizontal und vertical |
| Print catalogue: | Canvas: Cotton (Canvas), Back panel: Pine Solid wood Natural/untreated, Other: Acrylic Paint, For wall fixing Horizontal und vertical, Each peace unique, Hand-painted |
| Room: | Living room |
| Season: | Saison2025-2 |
| Series: | Pinceau |
| Specials: | In stock |
| Marketing calendar: | May |
Reviews
Log in