Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 150 cm |
| Width | 120 cm |
| Depth | 5 cm |
| Weight | 6 kg |
| Volume (packed) | 0,14 m³ |
Product information
| Color : | Blue |
|---|---|
| Details: | Each piece unique, Handpainted, Horizontal und vertical |
| Print catalogue: | Canvas: Cotton (Canvas), Front: Acrylic Paint, Back panel: Pine Solid wood Natural/untreated, For wall fixing Horizontal und vertical, Each peace unique, Handpainted |
| Room: | Office |
| Season: | Saison2025-2 |
| Series: | Moody |
| Specials: | In stock |
Reviews
Log in